Dzień Godności za nami ![]()
Nasza szkoła ZPE-T w Bobrowie wraz z Warsztatami Terapii Zajęciowej miała zaszczyt uczestniczyć w obchodach Dnia Godności organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim. Wspólnie wzięliśmy udział w barwnym pochodzie, promując integrację, szacunek i radość bycia razem.
Podczas wydarzenia prezentowaliśmy również nasze stoisko, na którym można było podziwiać prace wykonane przez uczestników i uczniów – pełne kreatywności, zaangażowania i pasji.
Szczególne gratulacje kierujemy do naszego ucznia Jakuba Czutko, który pod kierunkiem pana Konrada Chwastka wystąpił w części artystycznej wydarzenia, dostarczając wszystkim wielu pozytywnych emocji ![]()
![]()
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość udziału w tak ważnym i pięknym wydarzeniu ![]()




