Uczniowie szkoły w Bobrowie odwiedzili Bibliotekę w Złocieńcu z okazji Dnia Herbaty. Podczas spotkania poznali różne rodzaje herbat oraz ich właściwości, a także uczestniczyli w ciekawych rozmowach i zabawach. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze i była doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu.




