
MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE „Sprawni Razem” w Szczecinku 2026r.
Pod takim hasłem upłynął nam dzień. Mnóstwo serca i poświęcenia a także przełamywania swoich słabości ![]()
![]()
Efekt !?
Mamy MISTRZYNIĘ i WICEMISTRZYNIĘ POLSKI !!! ![]()
![]()
Ponadto w sztafecie 4x100m nasze dziewczynki wywalczyły brązowe medale co jest absolutnie kapitalnym wynikiem !! ![]()
Ręce same składają się do oklasków. ![]()
![]()
Tak wyglądają dzisiejsze wyniki naszych wspaniałych lekkoatletów ![]()
![]()
![]()
1. 100m. Dziewczynki
Oliwia K. 6 miejsce
2. Skok w dla dziewczynki
Oliwia B. 5
Karolina W. 6
Oliwia K. 7
3. 800m dziewczynki
Oliwia O. ZŁOTO ![]()
Katarzyna N. SREBRO ![]()
Karolina W. 7 miejsce
4. 800m chłopacy
Grzegorz B. 8 miejsce
Bartosz M. 10 miejsce
Kacper O. 11 miejsce
5. Skok w dal chłopcy
Grzegorz B. 9 miejsce
Kacper O. 10 miejsce
Wielkie wielkie brawa
dla was wszystkich ![]()
![]()
![]()
![]()




