W dniu 4 kwietnia 2025 r. w szkole w Bobrowie odbyło się spotkanie z przedstawicielami Policji i Sanepidu, które zostało poprowadzone w ramach programu profilaktycznego „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”. Uczniowie zostali zapoznani z substancjami psychoaktywnymi i ich negatywnym wpływem na zdrowie człowieka.




