ŚWIATOWY DZIEŃ TERAPII ZAJĘCIOWEJ W WTZ

27 października obchodzony jest Światowy Dzień Terapii Zajęciowej. Dzień ten został ogłoszony przez Światową Federację Terapeutów Zajęciowych i corocznie promuje misję i cele terapii zajęciowej.

W Warsztatach Terapii Zajęciowej w Czaplinku z filią w Kaliszu Pom. ten dzień uroczyście obchodzony był w czwartek 26 października 2023 r. w Czaplineckim Ośrodku Kultury, z licznym gronem przybyłych gości. Na uroczystość przybyli: Urszula Ptak – Przewodnicząca Rady Powiatu, Stanisław Cybula – Starosta Drawski, Waldemar Włodarczyk – Wicestarosta, Zbigniew Dudor – Członek Zarządu, Katarzyna Szlońska-Getka – Sekretarz Powiatu, Genowefa Polak – radna, Kamila Kowalik – Dyrektor PCPR, Beata Szczurko – Dyrektor DPS w Darskowie, Agnieszka Kuropatnicka – zastępca Dyrektora PUP w Drawsku Pomorskim oraz Sebastian Żukowski – Dyrektor Generalny Orskov Foods. 

Uczestnicy WTZ przygotowali występy artystyczne oraz słodki poczęstunek. Zwieńczeniem tego dnia była dodatkowa atrakcja w formie fotobudki, z której nagrania będą rewelacyjną pamiątką.

Scroll to Top
Skip to content