Szkoleń ciąg dalszy

W naszej placówce odbyły się intensywne szkolenia z zakresu neurorehabilitacji twarzoczaszki – moduł I i II oraz szkolenie z zakresu kinesiotapingu w pediatrii. Podczas warsztatów nauczyciele zgłębiali techniki terapii manualnej oraz ćwiczeń funkcjonalnych wspierających rehabilitację obszaru twarzoczaszki oraz zdobyli wiedzę teoretyczną jak i praktyczne umiejętności aplikowania taśm kinesiotapingowych u dzieci. Duży nacisk położono na praktyczne zastosowanie metod, co pozwoliło lepiej zrozumieć mechanizmy działania i skuteczność terapii. Szkolenia miały na celu wzbogacenie kompetencji nauczycieli w zakresie rehabilitacji ruchowej i terapii logopedycznej. Uczestnicy wysoko ocenili wartość merytoryczną i praktyczną zajęć, podkreślając ich przydatność w codziennej pracy z dziećmi. Szkolenia poprowadziła dr hab. Emilia Mikołajewska, ekspertka w dziedzinie fizjoterapii i neurorehabilitacji, a zrealizowane w ramach projektu „Akademia Przedszkolaka w ZPE-T w Bobrowie” i sfinansowane z funduszy europejskich. . Dziękujemy za ogrom wiedzy i cenne doświadczenie!#FunduszeUE#FunduszeUE

Scroll to Top
Przejdź do treści