Dzieci Internatu Złocieniec w małej grupie wychowawczej,wzięli udział w spotkaniu z grami planszowymi w Bibliotece Publicznej. Integracja z pozostałymi rówieśnikami oraz ich rodzicami, był wspaniale spędzonym czasem popołudniowym




Dzieci Internatu Złocieniec w małej grupie wychowawczej,wzięli udział w spotkaniu z grami planszowymi w Bibliotece Publicznej. Integracja z pozostałymi rówieśnikami oraz ich rodzicami, był wspaniale spędzonym czasem popołudniowym



